ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ЗАСУДЖЕНИХ

Заступник голови райдержадміністрації, голова спостережної комісії при райдержадміністрації Оксана Степаненко провела виїзне засідання спостережної комісії у Державній установі "Дружелюбівський виправний центр (№1)". Розглядалося питання "Про організацію соціально-виховної роботи із засудженими, які перебувають у Державній установі "Дружелюбівський виправний центр (№1)", створення умов їхнього тримання, поводження, праці".

Під час візиту членами комісії здійснено громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів засуджених. Ціль контролю полягала в тому, щоб забезпечити неухильне дотримання прав та свобод людини і громадянина, з урахуванням обмежень, встановлених вироком суду та законом, відносно осіб, які утримуються в установі. Начальник установи Сергій Губський ознайомив комісію з організацією праці, відпочинку, релігійного впливу, умовами проживання засуджених. Оглянуто відділення соціально-психологічної служби, лазню для засуджених, їдальню, каплицю, приміщення дисциплінарного ізолятору, прогулянковий дворик, котельню.  Під час візиту члени комісії мали змогу особисто поспілкуватися із засудженими. Комісія отримала позитивні враження від огляду умов тримання засуджених, які перебувають у Дружелюбівському виправному центі (№1) та визнала їх задовільними.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації