ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Наближається скорботна дата - День пам'яті жертв голодоморів в Україні. Відповідно до районного плану заходів 24 листопада о 15.45 у місті Вільнянську та населених пунктах району розпочнуться мітинги-реквієми, відбудеться покладання траурних вінків і композицій із колосків до пам'ятних знаків, ушанування пам'яті загиблих хвилиною мовчання, проведення акції «Запали свічку», вечори-реквієми та інші скорботні заходи.

У цей день о 16.00 буде оголошено хвилину мовчання на вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу. Напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні у загальноосвітніх навчальних закладах району відбудуться уроки пам'яті, тематичні бесіди, інформаційні години, демонстрація фільмів та інших матеріалів про голодомори в Україні, будуть проведені екскурсії до пам'ятних знаків, відповідних експозицій у районному краєзнавчому музеї. У районному краєзнавчому музеї, музейних кімнатах, бібліотеках, клубних закладах району організовуються експозиції, виставки документів, книжкові викладки, які відображають трагічні події в житті Українського народу, пов'язані з голодоморами.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації