ХВАЛА РУКАМ, ЩО ПАХНУТЬ ХЛІБОМ!

Традиційно у третю неділю листопада урочисто відзначається День працівників сільського господарства. Це свято підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Напередодні відзначення Дня працівників сільського господарства  в районній державній адміністрації відбулися урочистості. Зі словами привітання та вдячності до людей, які щоденно своєю сумлінною працею забезпечують нас продуктами харчування, звернувся голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов.

- Ще з діда-прадіда повелося, що важка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою добробуту і благополуччя кожної родини, розвитку держави та запорукою її процвітання. Завдяки вашим старанням, наполегливому та умілому господарюванню досягнення у сільському господарстві в останні роки стають загальновизнаними. Сердечні вітання  і доземний уклін за невтомну працю усім, хто знає справжню ціну хліба і зрощує зерно на нашій благодатній землі! Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї. Нехай під сонячним небом на українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут! – побажав Дмитро Іванов. За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, були нагороджені почесними грамотами Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, подяками Вільнянської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України та грошовими винагородами кращі керівники та працівники сільськогосподарських підприємств району. З професійним святом працівників сільського господарства привітали голова районної ради Андрій Салякін, представники міської влади та організації профспілок. Завершилися урочистості святковим концертом.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.