ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ ТА ПРАВОВОЇ СВІДОМОСТІ ГРОМАДЯН

«Я МАЮ ПРАВО!» - це загальнонаціональній правопросвітницький проект, мета якого - підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та розвиток системи безоплатної правової допомоги.  Основні напрями реалізації проекту:

• захист прав аграріїв
  • захист прав дітей та жінок
  • право на справедливий суд
  • захист прав підприємців
  • захист прав при взаємодії з правоохоронними органами

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки міжнародних донорів та партнерів. Парнерами проекту виступають Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міжнародний фонд «Відродження», Координаційний центр з надання правової допомоги, Міністерство освіти і науки України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація юридичних клінік України. Проект розрахований на три роки — з 2017 по 2019. У вересні 2017 року проект отримав статус національного згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України №638-р від 13.09.2017. 2018 рік оголошено роком проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальну інформацію про проект, а також корисні правові поради можна отримати на  Youtube каналі Головного територіального  управління   юстиції у Запорізькій області: https://www.youtube.com/watch?v=h0R4LNssU_M&list=PL_1GR8Y6zJ5QilsRYUhzSjsxB5WyTSlL9