ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ

На етапі впровадження реформ, особливого значення набуває консолідація зусиль державної служби зайнятості з органами влади та інститутами громадянського суспільства з метою відповідного реагування на нові виклики ринку праці. В умовах функціонування ринкової економіки важливим завданням служби зайнятості є швидке реагування на проблеми, що постійно виникають на ринку праці.

Служба зайнятості робить свій внесок у розв’язання цієї наболілої проблеми, надаючи безробітним громадянам, попри певну фінансову підтримку, активну допомогу, вказуючи орієнтири у пошуку шляхів працевлаштування. Протягом вересня-жовтня 2018 року послугами Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості скористалися 644 особи, з них 177 безробітних осіб. На кінець звітного періоду на обліку у районній філії перебуває 372 безробітних, з них 247 осіб отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю станом на 01.11.2018 року склав 2521,3 грн. За сприянням служби зайнятості протягом вересня-жовтня 2018  року було працевлаштовано 124 осіб, з них 77 безробітних (у т.ч. прийняті рішення по 2 безробітним, які працевлаштовані на нові робочі місця з відшкодуванням роботодавцям єдиного внеску), та 7 безробітних працевлаштовані шляхом самостійного працевлаштування. Протягом вересня-жовтня 2018 року 40 підприємств, установ та організацій Вільнянського району подали 138 вакансій. Тривалість укомплектування вакансій – 7 днів. Рівень укомплектування вакансій станом на 01.11.2018 року – 91,3%. Одним із напрямів соціального захисту населення є організація громадських робіт та робіт тимчасового характеру.  Протягом  вересня-жовтня  2018 року на такі роботи направлено 86 безробітних. У зазначений  період у Вільнянській районній філії отримували послуги 6 безробітних з числа ВПО. Працевлаштовано 2 особи,  1 особа приймала участь у роботах тимчасового характеру. Станом на 01.11.2018 на обліку 4 безробітних з числа ВПО. За період вересня-жовтня 2018 року  у Вільнянській районній філії отримували послуги 2 особи, які мають інвалідність. За цей період працевлаштовано 1 безробітного. Станом на 01.11.2018 на обліку 20 безробітних з інвалідністю.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації