ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні працівники сільського господарства Вільнянщини!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. Завдяки вашим знанням та мудрості, наполегливості  і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься українська нива, розвивається сільське господарство. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани та задуми на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України і піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку.

З повагою,

Голова Вільнянської районної