ЕКСПОЗИЦІЯ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

В комунальній установі «Вільнянський районний краєзнавчий музей» Вільнянської районної ради діє тимчасова експозиція до Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні. Голодомори – трагічні сторінки в історії нашої Батьківщини. Ми знаємо про це з розповідей наших бабусь та дідусів, з історичних джерел. Історія нашого народу багатостраждальна і ми повинні знати і пам’ятати її, щоб не повторювати помилок минулого та вшановувати пам'ять безневинно загиблих.

Усвідомити жах тих часів  допоможуть представлені в музеї інформаційні плакати з вражаючими даними та фотографіями про події голодних років в житті українського народу, ілюстративні матеріали, копії унікальних історичних документів, наданих Вільнянським районним архівом. Музей працює з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00. Адреса музею: Запорізька обл., м. Вільнянськ, вул. Соборна, 41, тел. (06143) 4-06-99.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації