СЛАВА І ХВАЛА ПРАЦІВНИКАМ ВКРАЇНСЬКОГО СЕЛА

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала натрудженим рукам селян, які знають справжню ціну хліба! Саме цієї осінньої пори ми вшановуємо українських аграріїв, фермерів, хліборобів, овочівників, тваринників, механізаторів, переробників сільгосппродукції, всіх, хто причетний до важкої селянської праці та годує наш український народ.

18 листопада 2018 року учасники театрального гуртка «Браво», керівник Тетяна Островська комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради виступили у Московському сільському будинку культури з концертною програмою «Слава і хвала працівникам вкраїнського села» до Дня працівників сільського господарства. Зі сцени лунали пісні – веселі та ліричні, самодіяльні актори представили гумористичні сценки про сільське життя, запальні таночки. В залі панувала тепла атмосфера, глядачі гучно аплодували та підспівували учасникам гуртка «Браво».

Відділ культури і туризмі райдержадміністрації