ДЛЯ БІЙЦІВ ВІД МИТЦІВ

Проект «Для бійців від митців» стартував більше року тому за ініціативи західноукраїнських художників, зібрав в Україні вже більше 150 тисяч гривень для допомоги бійцям українських Збройних Сил - аби придбати якісну оптику, спорядження тощо. У деяких містах України виставка вже побувала 7- 9 разів, а наразі завітала до малих міст Запорізької області. 21 листопада 2018 року о 13-00 запрошуємо всіх жителів міста Вільнянська та Вільнянського району в приміщення комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» на відкриття та перегляд виставки «Для бійців від митців».

На виставці будуть представлені роботи відомих українських художників - Христини Харчишин, Лева Лазар-Скопа, Ірини Манелюк, Олега Дробоцького та ін. Символічно, що у Вільнянську презентація картин відбудеться в День Гідності та Свободи. Сподіваємось, що виставка українських митців стане значною культурною подією, чистим джерелом, духовним магнітом, радістю та відкриттям для наших земляків. Виставка проводиться за підтримки Вільнянської районної державної адміністрації та відділу культури і туризму Вільнянської районної державної адміністрації.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації