ЗАГИБЛОМУ УЧАСНИКУ АТО ПАВЛУ УШАКОВУ ВІДКРИТО МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ

21 листопада у Люцернянському НВК відбувся мітинг-реквієм та відкриття меморіальної дошки пам’яті Павла Ушакова, який загинув, захищаючи кордони України в зоні АТО. Меморіальну дошку встановили на фасаді навчально-виховного комплексу де навчався Герой. Участь у відкритті взяли рідні та друзі Павла, бойові побратими, голова райдержадміністрації Дмитро Іванов, члени ГО «Всеукраїнська спілка воїнів АТО» Олександр Морозов та Сергій Сіненко, волонтери, учнівський та педагогічний колективи навчального закладу, жителі села. Під час відкриття меморіальної дошки, Дмитро Іванов підкреслив, що саме завдяки таким хлопцям сьогодні на Запорізькій землі панують порядок та злагода.

– Ми не можемо повернути час, але ми можемо зберегти пам’ять про людину. Людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Тому меморіальна дошка Павлу Ушакову, яку ми сьогодні відкриваємо, буде нагадувати про нашого земляка. Він вчився у цій школі, ходив її коридорами. Мав добрі плани на майбутнє. Але, коли сказали йти захищати Батьківщину, він вчинив як справжній чоловік, пішов виконувати свій священний обов’язок, – зазначив у своєму виступі Дмитро Іванов. Присутні вшанували пам'ять загиблого Героя хвилиною мочання. Після чого поклали квіти до меморіальної дошки. Діти говорили про патріотизм і відданість героїв новітньої історії, старші – про звичайного хлопця із свого села, який ходив його вулицями, дихав цим повітрям, про щось мріяв, будував плани. Але у потрібний для країни час він вчинив як люблячий син України, своєї сім’ї – пішов захищати її суверенітет, свою домівку від російського окупанта. Голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов та член ГО «Всеукраїнська спілка воїнів АТО» Олександр Морозов дякували матері за виховання сина, низько вклоняючись їй, дітям казали, що вони мають гордитися своїм односельчанином, учнем їх школи і рости справжніми українцями. Мама Павла,  Клавдія Антонівна, пригадала, як син ішов служити у військо, як чекала від нього звісточки кожного дня, як тривожилася, коли не було дзвінка і молила Бога лише одного, щоб він залишився живим. Але сталося непоправне. Сумна звістка, яка прийшла у її домівку, перекреслила усі надії і сподівання. 29 серпня 2014 року солдат Ушаков одержав важке поранення поблизу м. Іловайська Донецької області і помер від ран. Йому було лише 24 роки. Павло Ушаков похований у с. Богатирівка.

Учасники заходу та родина загиблого Павла Ушакова поклали квіти на могилу Героя у с.Богатирівка.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації