ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ "ДЛЯ БІЙЦІВ ВІД МИТЦІВ"

Україна – це територія гідності й свободи, країна вільних, незалежних людей. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був символом Свободи, і революція 2013 року – Революція Гідності. Ці події - надзвичайно важкий іспит для України, коли весь народ продемонстрував свою гідність, своє прагнення до свободи та європейського майбутнього. В нашому календарі з’явився ще один пам’ятний день, ще одне державне свято - 21 листопада – День Гідності та Свободи!

Саме сьогодні ми віддаємо шану героям, завдяки яким майорить синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність - важливіше за все. Сьогодні в нашому місті відбулася визначна культурно-мистецька подія – презентація виставки «Для бійців від митців». У  виставці представлені роботи відомих українських художників – Наталі Герасименко, Мар’яни Семененко, Христини Харчишин, Насті Янішевської, Лева Лазар-Скопа, Ірини Манелюк, Івана Драгана, Романа Полейко, Оксани Самсон, Юрія Ходана, Олега Дробоцького та ін. Під час урочистого відкриття присутніх в глядацькій залі привітали голова Вільнянської районної державної адміністрації Дмитро Іванов, учасник бойових дій на Сході України, учасник битви за Іловайськ, керівник обласного осередку «Правого сектору» Олександр Таран; учасник Майдану, учасник війни на Донбасі Артем Доротенко. У виконані солістів вокального ансамблю «Віночок» прозвучали пісні «Україна» та «В нашому серці». Для глядачів був продемонстрований фільм «Добровольці Божої Чоти». - Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Події сьогодення – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що Майдан, Революція Гідності змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. І згуртувавшись разом ми переможемо та  зробимо все можливе заради добробуту нашого підростаючого покоління та миру в Україні! - наголосив Дмитро Іванов. Виставка проводиться за підтримки Вільнянської районної державної адміністрації, відділу культури і туризму райдержадміністрації та продовжить експонуватися до 30 листопада 2018 року у районній бібліотеці для дітей за адресою: м.Вільнянськ, вул. Бочарова, 5.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації