ТРИВАЄ БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки обласної державної адміністрації у Запорізькому регіоні стартував єдиний в Україні благодійний марафон до Дня Збройних Сил України. Кошти марафону будуть спрямовані на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або  потрапили до складної життєвої ситуації.

Запрошуємо керівників підприємств, установ та організацій, а також жителів району приєднатися до благодійного марафону до Дня Збройних Сил України та підтримати військовослужбовців і ветеранів Вільнянщини.

Реквізити для участі в благодійному марафоні:

• одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  • розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  • код ЄДРПОУ банку – 14360570
  • код ЄДРПОУ організації – 41730055
  • МФО – 313399
  • призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи)для Вільнянського району (громади).