ВІЛЬНЯНСЬКА ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

Голодомор – спільна історія Українського народу, його спільний біль, спільна трагедія всієї Української нації. Пам'ятати цей страшний урок історії – святий обов'язок і перед минулими, і перед прийдешніми поколіннями. Не має майбутнього той, хто не пам'ятає минулого, яким би гірким воно не було. Саме тому, щороку, у четверту суботу листопада, українці традиційно вшановують пам’ять жертв голодоморів. Згадати чорну сторінку в історії України та вшанувати світлу пам'ять загиблих до пам’ятного знаку жертвам Голодомору у м.Вільнянськ прийшли представники районної виконавчої влади, місцевого самоврядування, молодь, громадськість міста.

До присутніх звернувся Настоятель Свято-Володимирського собору, протоієрей В’ячеслав, який акцентував увагу учасників на причинах та наслідках для українського народу найбільшої в його історії трагедії – геноциду голодом. – Голодомор – величезна трагедія, яка загубила мільйони невинних душ. І ті жахи настільки масштабні, що інколи наша свідомість відмовляється приймати ту реальність. Тому хай Бог оберігає нашу Батьківщину і збереже нас від повторень тих жахливих подій, - зазначив  протоієрей В’ячеслав та провів поминальну молитву за жертвами Голодоморів в Україні 1921-22, 1932-33, 1946-47 років.

Разом із усією Україною на вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу було оголошено хвилину мовчання та вже традиційну громадську акцію «Запали свічку пам'яті». Кожен із присутніх запалив свічку, вшанувавши 4 мільйони українців, які померли через голод в Україні.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації