ПРО ПОДАННЯ ПОПЕРЕДНІХ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ СУБПРОЕКТІВ УФСІ.VІ

30 жовтня 2018 року у м. Київ відбулось засідання наглядової ради Українського фонду соціальних  інвестицій (УФСІ). Наглядова рада затвердила два додатки до Регламенту діяльності УФСІ і дала старт реалізації двох нових проектів. Перший з них – «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ.VІ».

Новий проект, як і попередній – УФСІ.V, спрямовано на створення житла для внутрішньо переміщених осіб шляхом відновлення (реконструкції) існуючих будівель. Поруч із кожним житловим об’єктом за німецькими стандартами енергоефективності також буде відремонтовано школу або дитячий садок. Сума гранту Уряду Німеччини на Проект УФСІ.VІ – 9 мільйонів євро.

Попередні заявки для участі у зазначеному проекті надаються до офісуСхідного регіонального представництва УФСІ (у друкованому вигляді на адресу: м. Харків, вул. Сумська, 54, в електронному вигляді – на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Більш детальна інформація за посиланням http://www.new.usif.org.ua/page/information-for-citizen.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації