«КРАЩА ДІВЧИНА МІСТА 2018»

23 листопада 2018 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулась конкурсно – розважальна програма «Краща дівчина міста 2018». В конкурсі прийняли участь п’ять дівчаток – старшокласниць з різних шкіл міста. Конкурсантки спочатку розповідали про себе, про свої мрії і вподобання – знайомились з залом. У другому конкурсі дівчата представили дефіле з минулого «В стилі стиляг». Третій конкурс - таланти наших чарівних дівчат, - танці та пісні – це були неймовірні виступи!

У четвертому конкурсі для глядачів учасниці показали спільний сучасний танок, а на завершення пройшов конкурс - дефіле в вечірніх сукнях, де дівчата змогли перетворитись із звичайних старшокласниць у елегантних леді. У заході приймали участь та виступали в перервах між конкурсами: дитячий вокальний ансамбль «Каприз», керівник Охріменко Тетяна; студія арабського танцю «Басіма», керівник Волкова Наталія; студія бального танцю «Фрідом», керівник Кочкарьов Олексій; дитячий гурток «Барвінок», керівник Брешута Катерина. Всім дівчаткам подарували великі м’які іграшки, переможниця отримала корону. Квіти і грамоти конкурсантки отримали від Вільнянської міської ради, а солодкий подарунок конкурсанткам вручив депутат Вільнянської міської ради Юрій Яблуновський. Всі дівчата  отримали титули: грація – Прохоренко Аліна, чарівність – Вовушко Валерія, посмішка – Ткаченко Юлія, елегантність – Бондар Єлізавета, а  титул «Краща дівчина міста 2018»  отримала Федорченко Вікторія. Протягом всього заходу лунали голосні оплески, сяяли добрі посмішки на підтримку наших дівчаток. Глядачі протягом заходу отримали гарний настрій та заряд позитивними емоціями.

Відділ культури і туризму райдержадмінстрації