НЕ ЗГАСНЕ ПАМ’ЯТІ СВІЧА….

26 листопада 2018 року працівниками комунальної установи «Вільнянський районний краєзнавчий музей» Вільнянської районної ради у Вільнянському професійному ліцеї було проведено захід, присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів в Україні, «Не згасне пам'яті свіча». Ліцеїсти прослухали розповідь про історичні події 1932-1933 років, про жахливу трагедію в житті українського народу. Прозвучали спогади старожилів району про голодне лихоліття, факти з часів голодомору у нашій місцевості та інших регіонах України.

Були прочитані архівні документи – телеграми та директиви органів влади, заяви голодуючих про своє важке становище. Такі записи та документи – важливі історичні джерела, що допомагають відтворити правду про цей непростий період. Під час заходу було переглянуто навчальний відеофільм «Територія Голодомору: пам'ять невмируща», створений Канадським Музеєм Прав Людини (м. Вінніпег) у співпраці з Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» (м. Київ).

Відділ культури і туризму райдержадміністрації