«ЄВРО-ФОЛЬК-СЛОБОЖАНЩИНА 2018»

І Фестиваль з фольклору «Євро Фольк - Слобожанщина 2018» проводиться у рамках Музичних свят «Євро Фольк - Світ – це телебачення».  Ці свята проводяться в різних містах і країнах Європи впродовж року під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів – EAFF (офіційний партнер UNESKO) та складаються із 45 фестивалів.

24-25 листопада 2018 року в рамках І Фестивалю  «Євро Фольк - Слобожанщина 2018» в місті Харкові відбувся Національний чемпіонат «Євро Фольк 2018», в якому прийняв участь народний аматорський фольклорний колектив «Богатиряни», керівник Марія Пономаренко, акомпаніатор Володимир Міняйло, комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради. Наші самодіяльні артисти представили на суд шанованому журі та глядачам дві українські народні пісні «Пливе чорна хмара» та «Косив батько». Члени журі конкурсу відзначили гарну підготовку колективу, сценічну культуру виконання, правильний вибір виконаних пісень, самобутність та артистизм, а в залі лунали гучні оплески глядачів, вигуки «Браво!».

Кожен учасник колективу «Богатиряни» отримав іменну грамоту учасника Національний чемпіонат «Євро Фольк 2018», наразі чекаємо на рішення журі, сподіваємось на звання Лауреата!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації