ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРО ІВАНОВ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їх права на звернення. У ст. 40 Конституції України зазначено, що громадяни України мають право звертатися до органів державної влади і місцевого самоврядування та встановлено обов'язок органів влади та посадових осіб розглядати звернення й надавати обґрунтовані відповіді.

Організація роботи з розгляду звернень та проведення особистих прийомів громадян є одним із пріоритетних напрямів роботи райдержадміністрації, що забезпечує реалізацію конституційного права громадян на звернення до органів державної влади. 27 листопада голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов провів виїзний особистий прийом громадян у Вільнянському відділенні поліції Пологівського відділу ГУ Національної поліції в Запорізькій області. Кожному заявнику посадовець надав відповідні роз’яснення та вичерпні пояснення. Проблемні  питання, розв’язання яких потребує певного часу, Дмитро Іванов взяв під свій особистий контроль. - Від правильного функціонування адміністративно-правових механізмів реалізації прав громадян, від чіткого й ефективного реагування влади на їхні звернення залежить здатність держави забезпечувати належний захист законних інтересів громадян, - зазначив Дмитро Іванов. Удосконалення роботи зі зверненнями громадян постійно перебуває в полі зору керівництва райдержадміністрації та визначено одним з пріоритетних напрямків її діяльності.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації