ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНУ З МЕТАЛОБРУХТОМ

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна відбулося засідання обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом. У заході взяли участь керівники та фахівці профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.  Учасники засідання, розглянувши результати обстежень обласною робочою групою з контролю за господарською діяльністю, пов’язаною з металобрухтом, 

доповнили «Перелік підприємств, які отримали акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт», та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом», який знаходиться на офіційному web-сайті Запорізької обласної державної адміністрації за посиланням http://www.zoda.gov.ua/news/35384/pro-diyalnist-povyazanu-z-metalobruhtom.html.До вищезазначеного Переліку включені також підприємства та їх промислові майданчики, які можуть здійснювати операції пов’язані з металобрухтом на території Вільнянського району: 

Назва та код ЄДРПОУ

Місце здійснення та вид діяльності

територія Михайлівської об’єднаної територіальної громади

ТОВ «Розвиток-СВ»

40745516

Запорізька обл.,Вільнянський р-н,

с. Люцерна,вул. Сонячна, 4-А

Вид діяльності: КМ/ЧМ

ТОВ «Мега Стилл»

33011462

Запорізька обл.,Вільнянський р-н,

с. Люцерна,вул. Сонячна, 4-А

Вид діяльності: КМ/ЧМ 

територія Дружелюбівської сільської ради

ТОВ «ВКФ «Навімет»

41835673

Запорізька обл.,Вільнянський р-н,с. Дружелюбівка,вул. Гвардійська, 1-А

Вид діяльності: КМ/ЧМ 

ТОВ «Колор Мет»

41305697

Запорізька обл.,Вільнянський р-н.,с. Дружелюбівка,вул. Гвардійська, 1-А

Вид діяльності: КМ/ЧМ 

ТОВ «ФПК «ЕСГ-Груп»

 

 

Запорізька обл.,Вільнянський р-н.,с. Дружелюбівка,вул. Гвардійська, 1-А

Вид діяльності: КМ/ЧМ

 Вимоги до суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом,встановлені ст. 5 Закону України «Про металобрухт». Що стосується діяльності нелегальних приймальних пунктів металобрухту, зазначаємо, що згідно із ст.16 Закону України «Про металобрухт» особи, винні у порушенні законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, несуть адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.

У разі володіння інформацією про незаконні приймальні пункти - незаконну діяльність пов’язану з металобрухтом на території Вільнянського району просимо повідомляти Головне управління Національної поліції в Запорізькій області за тел. 102 та/або відділ економічного розвитку і торгівлі Вільнянської райдержадміністрації  за тел. (06143)4-13-73.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації