ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК ХОРЕОГРАФІЧНОГО СПАДКУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Українське аматорське  мистецтво  є гордістю нашого  народу і одним  із найяскравіших  виявів його національної  свідомості та духовного багатства став фестиваль - конкурс «Кубок Дніпропетровської області», метою якого є збереження та розвиток хореографічного спадку українського народу, розширення просвітницької діяльності аматорських колективів та окремих виконавців, залучення їх до активної участі у культурному житті держави.

1 грудня 2018 року відбувся Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Кубок Дніпропетровської області», який проходив у будинку науки і техніки локомотивного депо м.Синельникове. В конкурсній програмі змагалися кращі танцювальні колективи з усієї України. Учасниками цього конкурсу стали і танцювальні колективи Максимівського сільського будинку культури, керівник Наталя Ведмідьова. Танцювальний  колектив  «Тодес» у віковій категорії від 11 до 13 років в номінації «Сучасна хореографія» став Лауреатом ІІ ступеня, колектив «Максимчаночки» у віковій категорії від 7 до 10 років в номінації «Сучасна хореографія» виборов звання Лауреата ІІІ ступеня. Всі учасники фестивалю-конкурсу нагороджені дипломами та кубками.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації