ПИТАННЯ РОЗМІЩЕННЯ КАОЛІНОВОГО КАР’ЄРУ У ПАВЛІВСЬКІЙ ОТГ ВИРІШИТЬСЯ У СТИСЛІ ТЕРМІНИ

Обласна робоча група, що здійснює оцінку щодо дотримання законодавства під час розроблення та затвердження містобудівної документації, продовжує розгляд проекту «Детальний план території для розміщення ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» - кар’єру зі збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель і споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населеного пункту».

Під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулося її  чергове  засідання. До роботи також долучилися представники Вільнянської райдержадміністрації, ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» та  громадськості.

Для членів обласної робочої групи Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації підготувало узагальнену інформацію щодо проблемних питань, які виникають у зв’язку  розміщенням ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» - кар’єру зі збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель і споруд на території Павлівської сільської ради.

За результатами засідання Зінаїда Бойко надала доручення Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації підготувати та направити інформацію громадській організації «Вольтерра» за результатами розгляду членами робочої групи, державними та іншими зацікавленими органами проблемних питань, які виникли під час розробки та затвердження містобудівної документації. Після цього у стислі терміни необхідно підготувати узагальнюючу інформацію про результати роботи робочої групи голові облдержадміністрації Костянтину Брилю.

 

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА