ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ

У порядку інформування повідомляємо, що до 15 січня 2019 року буде оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР). Оголошення про термін прийому документів буде розміщено на офіційному web-сайті Запорізької обласної державної адміністрації (http://www.zoda.gov.ua/news).

Звертаємо увагу, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2018 №574 внесені зміни до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися  за рахунок коштів ДФРР. Зокрема, визначена мінімальна вартість для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) – понад 5 млн.грн., а для інших проектів – понад 1 млн.грн.

Форми інвестиційних проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР, а також переліки документів, які повинні подаватися для участі у конкурсі, визначені Наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 №80 (зі змінами).

Також, відповідно до вимог чинного законодавства проекти та програми регіонального розвитку мають відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року (затвердженої рішенням обласної ради від 25.02.2016 №1) та Плану заходів на 2019-2020 роки з її реалізації (затвердженого рішенням обласної ради від 01.03.2018 №55).

Зважаючи на стислі терміни, пропонуємо потенційним заявникам розпочати роботу щодо попереднього визначення пріоритетних інвестиційних програм та проектів, що можуть фінансуватися у 2020 році за рахунок ДФРР, та підготовку необхідного пакету документації  для участі у конкурсному відборі. Більш детальна інформація щодо державного фонду регіонального розвитку розміщена на сторінці офіційного web-сайту Мінрегіону України (http://dfrr.minregion.gov.ua/region?RID=78) . Зокрема, у розділі «Нормативно – правова база ДФРР» можна ознайомитися з умовами, формами та терміном подачі проектів для участі у конкурсному відборі.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації