ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА

Шановні друзі!

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Мені надзвичайно приємно привітати всіх, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим. Вже кілька років поспіль волонтери надихають й окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві. Саме під час Революції Гідності й протидії російської агресії зародилась та набула нових форм волонтерська діяльність в Україні. Завдяки вам, захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку.

Волонтери - це люди з добрими і чуйними серцями, не проходять повз чужої біди, люди, які вносять свій внесок у захист людства, на захист Землі. Справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи та демократі – це ті риси, які забезпечили вам довіру й шану наших співвітчизників. Переконаний, що разом ми побудуємо процвітаючу Україну, бо ваша сила духу й незламний характер є тому запорукою. Я впевнений: доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі. Нехай ваші благі справи повертаються вам подвійно! 

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру й добра. Будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей!

З повагою

Голова Вільнянської райдержадміністрації              Д.Іванов