В ОБЛАСТІ ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ: ЗАПОРІЖЦІВ ЗАКЛИКАЮТЬ НЕ СІЯТИ ПАНІКУ

У всіх містах та районах Запорізької області сьогодні, 5 грудня, відбудеться щорічна комплексна перевірка централізованої регіональної системи оповіщення цивільного захисту регіону з метою  визначення її готовності до передачі сигналів цивільної оборони. Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації,  перевірка буде проводитися з передачею сигналу «Увага всім» з включенням електросирен. Крім цього, передача сигналу відбудеться по радіо FM та телеканалах.

Електросирени будуть увімкнені з 13.50 до 14.00.

Передача повідомлення «Увага всім! Говорить Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації. Проводиться технічна перевірка системи оповіщення» відбудеться з 14.00 до 14.10.

Фахівці Департаменту звертаються до жителів та гостей області з наполегливим проханням у жодному разі не лякатися ввімкнення сигналу сирен, не сіяти паніку та з розумінням ставитися до необхідності перевірки системи оповіщення. Така масштабна перевірка у всіх містах і районах області проводиться один раз на рік. Як наголосили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, минула перевірка показала, що система оповіщення регіону працює у штатному режимі, недоліків виявлено не було.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю