ВІДКРИТТЯ МЕДІАТЕЧНОГО ПРОСТОРУ

Сьогодні Україна впевнено розвивається у проєвропейському напрямку. Сучасний тренд європейського суспільства – це мультимедійний простір для роботи. Урочиста та святкова подія зібрала у Нововасилівському  сільському будинку народної творчості та дозвілля всіх тих, хто безкорисливо допомагає людям. Той, хто простягає руку допомоги – збагачується душею, а душа, як джерело, наповнюється добром і людяністю, любов’ю і світлом!

Голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов, Павлівський сільський голова Анатолій Клименко привітали нововасилівців із відкриттям сучасної медіатеки. - Сьогоднішня подія – яскравий приклад коли голова ОТГ та депутатський корпус можуть самі розподіляти кошти на потреби освіти, виховання і розвиток дітей і молоді. Павлівська громада отримала фінансову спроможність, завдяки чому були втілені в життя чимало важливих проектів. Проте перед нами є ще багато завдань. Вірю в успіх і процвітання вашої громади, щоб усі громадяни мали рівний доступ до якісних послуг – в освіті, медицині, соціальній сфері, - зазначив голова райдержадміністрації Дмитро Іванов.

Для гостей було проведено невеличку міні-екскурсію по зонах медіатеки. Архітектурний дизайнерський проект сучасної медіатеки включає в себе новий доступніший простір, вирізняється комфортним дизайном та має більш широкий спектр послуг. Зручний інтерактивний простір слугуватиме відвідувачам. Відвідувачі зможуть спілкуватися, проводити вільний час, учні виконувати домашнє завдання та отримувати нову інформацію.   Сучасна медіатека включає грандіозне скупчення мультимедійних файлів на різній технічній апаратурі, дає змогу працювати як на комп’ютері, так і зі звичайними книжками, використовувати в роботі диски, великий екран та інші інноваційні технології. Кардинально змінено дизайн приміщення, віднині – це не просто бібліотека, а відкритий простір, в якому, окрім книг, є постійний доступ до мережі Інтернет з мультимедійним комплексом, з зоною відпочинку для малечі. На яскравому килимі розміщені зручні пуфи – мішки, столики – трансформери, є полиці для літературних новинок. А художні номери від самодіяльних учасників закладу створили атмосферу гарного настрою та додали барвистого розмаїття події.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації