ВЕБ – ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

На сайті Пенсійного фонду функціонує веб-портал, який дозволяє отримати ряд послуг “не виходячи з дому” не тільки пенсіонерам, а й всім громадянам України. На Порталі Ви можете отримувати інформацію про свій страховий стаж, про розмір заробітної плати, з якого сплачено єдиний соціальний внесок, пенсіонери можуть записатися на прийом до Пенсійного фонду на певні дату і час, отримати доступ до своєї електронної справи, звернутися із заявою, а також отримати ряд інших послуг.

А активізована Вами функція смс-інформування – повідомить про те, як формується персональний страховий стаж, як сплачує внески роботодавець, про призначення (перерахунки) пенсії. Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця у його кабінеті, - можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні).

Для страхувальників, які аутентифіковані на Веб-порталі за ЕЦП, надано можливість формування та подачі звернень таких типів:

  • довідка за формою ОК-7 за період перебування застрахованої особи у трудових відносинах із страхувальником;
  • довідка про страховий стаж застрахованої особи, для призначення страхових виплат згідно форми що буде надана Замовником.

Веб-портал містить захищені персональні облікові дані застрахованої особи. Всі послуги надаються безкоштовно та цілодобово за адресою: http://www.portal.pfu.gov.ua Зареєструватися на веб-порталі просто: зверніться до будь-якого з Пенсійного фонду в Запорізькій області або самостійно, за допомогою електронного цифрового підпису.  Запрошуємо Вас приєднатися до нового сервісу електронних послуг Пенсійного фонду України та особисто оцінити його переваги.

Запорізьке приміське об’єднане управління ПФУ в Запорізькій області