ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВІЛЬНЯНСЬКИХ ГЕРОЇВ

Вже котрий рік поспіль гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не зволікаючи пішли боронити кордони держави. Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся із зони проведення Антитерористичної операції. Кожен українець схиляє голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. З нагоди Дня Збройних Сил України керівництво міста та району, представники волонтерського руху, керівники органів місцевого самоврядування, представники громадськості, жителі міста та району поклали квіти до меморіальних дошок та місць поховань вільнянців, які загинули, захищаючи свободу, державний суверенітет та територіальну цілісність України, - Олександа Основи, Юрія Дмітрієва, Дмитра Фурдика, Анатолія Шумила, Павла Ушакова, Володимира Панкова, Володимира Капралова.

Імена тих, хто не повернувся живим з війни, але до кінця виконав свій військовий обов’язок по захисту суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, навічно увійдуть в історію Вільнянського району. Їх імена викарбовано на меморіальних дошках, що стали своєрідними оберегами для навчальних закладів, у яких свого часу навчались справжні вільнянські герої. Вони вже на небесах, але назавжди залишаться разом з нами, як символи любові до рідної землі, прикладом мужності, відваги і самопожертви.

Зі словами вдячності звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Дмитро Іванов: «Своє життя Герої віддали за кожного з нас. За те, щоб ми жили у мирній незалежній державі.  Події останнього часу змінили український народ, який ніколи вже не буде таким, як колись. Саме на їх подвигах  виросте нове покоління, яке зробить Україну сильною. Ми повинні завжди пам’ятати, що саме вони довели, що гідні називатися нащадками великого козацького роду і дали нам можливість будувати своє Європейське майбутне!»

Разом із родинами загиблих героїв, їх друзями і знайомими сумують усі українці, всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. Пам'ять про тих, хто поклав своє життя на вівтар незалежності та свободи, за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації