ДМИТРО ІВАНОВ: «БЕЗПЕКА ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ- СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ ДЕРЖАВИ»

Сьогодні, 07 грудня, на території новоутвореної Михайлівської об’єднаної територіальної  громади Вільнянського району  відбулася урочиста подія - передача шкільного автобусу ATAMAN BO93S2 2018 року випуску Люцернянському навчально - виховному комплексу. На заході були присутні керівники району, Михайлівської ОТГ, педагогічний та батьківський колективи навчального закладу.

- В умовах впровадження в життя оголошеного Президентом України курсу на децентралізацію, держава перш за все  надає фінансову підтримку об’єднаним територіальним громадам у питаннях відновлення, розбудови та розвитку їх територій по  різним галузям. Яскравим прикладом стало надання субвенції з державного бюджету для придбання шкільного автобусу на загальну суму 1 млн. 247 тис. грн. на умовах співфінансування з місцевим бюджетом у розмірі  648 тис. грн. Найкраща інвестиція - це інвестиція в наших дітей. Тому  наскільки ми будемо створювати умови для дітей, настільки завтра буде розвиватися наша держава. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя, а безпека та благополуччя дитини – стратегічним завданням держави, - зазначив Дмитро Іванов. Очільник району вказав на необхідність кожної сільської дитини мати рівний доступ до якісної освіти, а новий автобус створить 123-м діточкам, які підвозяться до Люцернянського НВК, комфортні умови.

Автобус придбаний відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 року № 867-р. «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Автобус має 31 місце для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, система сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації