ЗАВДАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ – РОЗБУДОВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Виступаючи на першому засіданні Вільнянської районної Ради регіонального розвитку, голова райдержадміністрації Дмитро Іванов приділив значну увагу питанню децентралізації, створенню та розвитку нових об’єднаних територіальних громад. Як показує успішний досвід Павлівської, Петро-Михайлівської ОТГ – люди на місцях нарешті усвідомили потенціал своїх територій. Мешканці почали залучатися до стратегічного розвитку регіонів.

Найсвіжіший приклад – Михайлівська ОТГ. Вже через кілька місяців після об’єднання громада почала ефективно працювати. Позитивна енергія місцевих мешканців почала капіталізуватися в інтересах громади. Створення пожежної бригади, новенький автобус для школярів, проект реконструкції питного водогону – це все пробуджує у людях соціальний оптимізм і надихає людей на позитивні зрушення.

Амбітні плани та завзята спільна праця усіх жителів громади створюють сприятливі умови до залучення інвестицій. Посилена увага держави до територій є стимулом для інвесторів вкладати кошти і реалізовувати масштабні інфраструктурні проекти. - Сьогодні унікальний час. Ми стоїмо на порозі економічного, інвестиційного буму. Протягом кількох останніх років була закладена основа для економічного просування. Курс на децентралізацію дозволив маленьким містам та селам стати привабливими інвестиційними майданчиками. Тож ми маємо докласти максимум зусиль, аби направити увагу і кошти інвесторів на величезний, але майже не реалізований потенціал Вільнянщини, - підкреслив Дмитро Іванов.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації