У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК СХІДНОГО РЕГІОНУ

Для молитви та спільного сніданку зібралися голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, народні депутати України, міські голови, депутати обласних, районних і міських рад, державні управлінці, громадські діячі, керівники засобів масової інформації, представники бізнесу, освітяни й науковці, діячі культури, керівники церков і релігійних організацій. Ведучими заходу стали керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко і координатор регіональних молитовних сніданків в Україні, керівник соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитро Матюхін. У своєму вітальному слові Костянтин Бриль підкреслив важливість проведення заходу в непрості для України часи.

- Хочу подякувати організаторам та співзасновникам заходу. Адже це перший Молитовний сніданок на запорізькій землі. Він спрямований на консолідацію всіх - людей різного віросповідання, політичних опонентів, представників влади та бізнесу, кожного жителя Східного регіону. Адже ми зібрали разом людей, від яких залежить прийняття непростих рішень, а також збереження миру, спокою та злагоди Запорізького краю. Сьогодні пролунала пропозиція наступний Молитовний сніданок провести на славетному острові Хортиця і я докладу зусиль, аби втілити в життя цю ідею та об’єднати всіх жителів запорізької землі Божим словом, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Першу молитву «Отче наш» прочитав єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій.

За словами координатора регіональних молитовних сніданків в Україні, керівника соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитра Матюхіна, найкраще, що може робити церква у складні часи - молитися. Саме тому нині церква вийшла з ініціативою об’єднання, аби в часи воєнного стану люди чули надпотужний заклик до єднання.

Перший Молитовний сніданок Східного регіону відбувся у дні, коли Україна і весь цивілізований світ згадують геноцид українського народу – влаштований радянською владою Голодомор в Україні у 1932/33 роках. Це також  нелегкий час і сьогодні, коли вперше в Україні запроваджено воєнний стан. Тож під час Молитовного сніданку пролунала спільна молитва за мир, охорону кордонів, повернення окупованих земель і захист наших військових, яка також слугуватиме духовному єднанню політиків та преображенню країни. Це спільна молитва за військовослужбовців української армії, перемогу і мир в Україні; молитва за сиріт, сім’ї та благословення для України.

Як зазначив голова міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» у Верховній Раді України, координатор національних Молитовних сніданків в Україні, народний депутат України Павло Унгурян, сучасне суспільство все частіше відчуває розділеність. Але завдяки цінностям, яким уже тисячі років, можна об’єднати людей і збудувати успішну країну.

Голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов також взяв участь у Молитовному сніданку.