ДМИТРО ІВАНОВ ПРЕДСТАВИВ СВОГО ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА

Під час наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації голова райдержадміністрації Дмитро Іванов представив свого новопризначеного першого заступника Максима Білого. - Максим Білий  призначений на посаду першого заступника голови Вільнянської районної державної адміністрації з 12 грудня 2018 року.

Він опікуватиметься питаннями фінансів, промисловості, розвитку інфраструктури,  інвестиційної діяльності, транспорту, житлово – комунального господарства та цивільного захисту, - повідомив голова райдержадміністрації Дмитро Іванов. Максим Миколайович Білий народився в с. Новозлатопіль Гуляйпільського району Запорізької області у 1984 році. Має вищу освіту за фахом  менеджер – економіст. Його трудовий стаж становить понад 11 років. З 2008 року він розпочав трудову діяльність в органах внутрішніх справ України в Запорізькій області. Працював також інспектором з екології відділу агропромислового комплексу, земельних відносин та екології;  головним спеціалістом з питань контролю та інспектування, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та військового обліку Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької  області. До останнього часу обіймав посаду помічника патронатної служби апарату Запорізької обласної державної адміністрації.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації