НА ВІЛЬНЯНЩИНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ЩОЙНО СФОРМОВАНОГО ОКРЕМОГО БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ СКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Відповідно до директиви Генерального штабу Збройних Сил України, розпорядження територіальної оборони командування Сухопутних військ Збройних Сил України, в період з 14 по 23 грудня 2018 року на матеріально-технічній базі Запорізького ОВК та Вільнянського РВК розпочалися десятиденні навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними окремого батальйону територіальної оборони. Місцем дислокації у Вільнянському районі ОБТО визначено с.Петро - Михайлівку.

16 грудня для військовозобов'язаних, що прибули на навчальні збори окремого батальйону територіальної оборони, був по-військовому святковий. Цього дня майже 300 чоловіків з Вільнянського, Новомиколаївського, Оріхівського та Гуляйпільського районів зібралися на центральній площі села для урочистого складання Військової Присяги на вірність українському народові. На заході були присутні: військовий комісар Запорізького облвійськкомату полковник Юрій Трофіменко, військовий комісар Вільнянського райвійськкомату Олег Касьяненко, керівництво Вільнянського, Новомиколаївського  районів, Оріхівської і Петро-Михайлівської ОТГ, воїни АТО (ООС), волонтери, бойові побратими, рідні та близькі військовослужбовців.

Розпочався урочистий ритуал із вшанування пам’яті всіх військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, які загинули, захищаючи мир і територіальну цілісність України, хвилиною мовчання. Воїнів батальойну благословив священнослужитель Православної церкви України. Військовий комісар Запорізького ОВК полковник Юрій Трофіменко у вітальному слові зазначив, що після складання присяги для резервістів почнуться практичні заняття зі спеціальної, вогневої, інженерної, тактичної та військово-медичної підготовки та  висловив впевненість, що навчання буде максимально ефективними. «У потрібний час особовий склад батальйону територіальної оборони має стати надійним тилом, захистити об’єкти критичної інфраструктури та при необхідності знешкодити диверсійно-розвідувальні групи та інші збройні формуваннями агресора». До привітань приєдналися і інші почесні гості заходу. Голова Вільнянської райдержадміністрації Дмитро Іванов наголосив, що завдяки спільній праці Міністерства Оборони України, органів виконавчої влади, відповідального бізнесу, волонтерів з усій районів області, резервістам які беруть участь у зборах на Вільнянщині, вдалося створити належні умови для проведення десятиденних навчальних зборів ОБТО. - Бажаю батальйону якомога різнопланово пройти підготовку. Бажаю, щоб отриманий тут досвід ніколи не знадобився у вашому мирному житті, але при потребі ви були готові стати до оборони нашого краю. Вийти переможцями із сьогоднішніх випробувань ми можемо лише за умови згуртування наших сил, - зазначив  Дмитро Іванов. На захід прийшли рідні та близькі, мешканці села та не байдужі громадяни, які з  відчуттям гордості та пошани підтримали та привітали наших вояків.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації