«ДОПОКИ ЖИВЕМО НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ – ЗАХИЩАТИ ПОВИННІ ВІТЧИЗНУ»

«Служу на вірність народу України» - це не просто слова з присяги – це героїзм, це мужність, це непохитність, які дарують нам усім впевненість у завтрашньому дні. 16 грудня для військовозобов'язаних, що прибули на навчальні збори окремого батальйону територіальної оборони, був по-військовому святковий. Цього дня майже 300 чоловіків з Вільнянського, Новомиколаївського, Оріхівського та Гуляйпільського районів зібралися на центральній площі села для урочистого складання Військової Присяги на вірність українському народові.

Після прийняття військової присяги в актовому залі Петро-Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся святковий концерт,  на якому учасники художньої самодіяльності Вільнянського району дарували присутнім бійцям гарні пісні та тепло своїх сердець. Гучними оплесками зустрічали художнього керівника  Купріянівського сільського будинку культури Олександра Греняка, директора Солоненського сільського будинку культури Сергія Смаглюка, виконуючу  обов’язки директора комунальної установи  «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Ніну Кагадєй та директора Новософіївського сільського будинку культури Людмилу Тандуру. Наприкінці свята учасники художньої самодіяльності побажали усім незламної волі в подоланні труднощів сучасного буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і надій, а бійці щиро дякували за гарний концерт.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації