«З НЕТЕРПІННЯМ Я ЧЕКАЮ ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

17 грудня 2018 року в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради  пройшло театралізоване свято «З нетерпінням я чекаю день Святого Миколая» для учнів 3-4 класів шкіл міста. Ведучі розповідали дітям як відзначається це свято в країнах Європи та рідній Україні.

У виконанні учасників гуртка художнього читання «Світ дитинства» звучали вірші, веселі пісні подарували учасники вокального ансамблю «Каприз». Зі святковим привітанням до дітей завітав Святий Миколай з маленькими янголятками та чортеням Антипком; проводились ігри, розгадували загадки. Діти гучно відповідали на завдання від Миколая, аплодували артистам. Атмосфера в залі була тепла, весела, позитивна. Всі присутні виходили з зали в хорошому настрої.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації.