ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ГАРАНТУВАННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА НА ЗВЕРНЕННЯ ДО ОРГАНІВ ВЛАДИ

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

, відповідно до графіка особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації, з метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади, 06 листопада голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів особистий прийом громадян. Питання, з якими громадяни зверталися під час особистого прийому громадян, стосувалися надання матеріальної допомоги, вирішення житлово-побутових проблем, соціального захисту. Під час спілкування голова райдержадміністрації надав вичерпні відповіді та аргументовані пояснення щодо шляхів вирішення порушених заявниками питань. – Об’єктивний розгляд, вжиття вичерпних заходів щодо позитивного вирішення порушених заявниками проблем, – головне завдання під час організації роботи із зверненнями громадян у Вільнянській райдержадміністрації – наголосив Дмитро Іванов. Удосконалення роботи зі зверненнями громадян постійно перебуває в полі зору керівництва райдержадміністрації та визначено одним з пріоритетних напрямків її діяльності.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації