РАЙОННА ВЛАДА ПРИВІТАЛА КАТЕГОРІЙНИХ ДІТЕЙ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Кожного року в Україні 19 грудня відзначають День святого Миколая. Свято овіяне прекрасною  аурою доброті, злагоди, радості, відчуттям зимової казки та дива. У цей день усі дітлахи з нетерпінням чекають подарунків. Не стали виключенням  і дітлахи с особливими потребами Вільнянщини. В цей день, у Вільнянському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді п’ять діточок, які навчаються за інклюзивною формою навчання та в 2018 році пішли до першого класу, отримали в подарунок електронні гаджети.

Гаджети були придбані за рахунок коштів обласного бюджету, в рамках реалізації Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімей, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки. На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко, директор ЦСССДМ Андрій Хмара, сім’ї з дітьми, які потребують особливої уваги. - Дуже приємно, що сьогодні вдалося подарувати вам невелику частину тепла та турботи та вселити надію на краще майбутнє для ваших діток, аби вони щодня долали перешкоди та ставали кращими. Такі діти потребують дещо більше любові, уваги та турботи. Але не потрібно сприймати це як випробування. Більше спілкуйтесь, радійте кожному дню та кожній маленькій перемозі, адже ваші діти це благословіння від Бога, - звернулась до батьків малечі Оксана Степаненко.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації