КАЗКОВЕ СВЯТО ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

У День Святого Миколая 19 грудня 2018 року відбулося відкриття новорічної ялинки у Запорізькому державному цирку. Це свято обласна влада організувала для дітей пільгових категорій з усіх міст та районів області. Відбувається відкриття новорічної ялинки у цирку традиційно  вже 18-й рік поспіль. На новорічну казку також завітали 44 дитини з Вільнянського району Запорізької області. До святкової делегації входили діти пільгових категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились в складних життєвих обставинах, діти з малозабезпечених родин, а також діти учасників бойових дій та діти загиблого воїна АТО.

В урочистій  церемонії відкриття свята взяли участь голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін та начальник Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації Антоніна Матвєєва. Всі учасники заходу переглянули захоплюючу новорічну виставу «Новорічне шоу в країні «ВОТЕРЛЕНД», яка була насичена різноманітними яскравими цирковими номерами, веселощами та захоплюючими видовищами. Дорослі та діти отримали гарний настрій та позитивні  враження.

Служба у справах дітей райдержадміністрації