ЛЮДИ - НАШЕ БАГАТСТВО

Один з найбільш вразливих викликів що стоїть сьогодні перед нами – втрата робочої сили в усіх галузях економіки. Російська агресія на сході України змусила тисячі родин шукати кращої долі за кордоном. Наші земляки розбудовують економіку Польщі, Угорщини, Чехії та інших європейських країн. Трудова міграція набуває катастрофічних масштабів.

Вітчизняні підприємства стикнулися з браком не тільки кваліфікованих кадрів, а й працівників без досвіду роботи. Особливу тривогу викликає від’їзд молоді. Юнаки та дівчата не бачать перспектив у рідних містах та селах. Місцева влада не пропонує мешканцям чіткої і зрозумілої стратегії розвитку. Тому головне завдання, яке стоїть сьогодні перед нами – розробка та втілення довгострокових планів розвитку місцевих громад. Місцева влада повинна визначитися із пріоритетними та перспективними напрямами розвитку і запропонувати громадянам чіткий покроковий план їх втілення. Держава максимально зацікавлена у розвитку та фінансовій незалежності регіонів і буде усіма силами сприяти зміні депресивного порядку денного на позитивний. Пропонуйте ідеї розвитку! Залучайтесь до змін!