ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ЗА ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ

Дорогі мешканці Вільнянщини!

Надходить свята Різдвяна пора. Прийміть сердечні вітання з нагоди Різдва Христового! У святкові різдвяні дні щиро зичу всім добра, благополуччя, міцного здоров’я і Божої ласки. Хай у кожну родину завітає мир та спокій, тепло та затишок, а в нашій країні запанує мир і стабільність. Сьогодні ми будуємо Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, ми єднаємося і згуртовуємося задля зміцнення демократичних засад нашого суспільства. Бажаю, щоб спільні сподівання позначилися світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт нашої духовності.

Нехай Господь захистить наші родини, наше військо і нашу землю від зла і ворожого наступу. Божого благословення – вам і вашим родинам!

З повагою,

Голова Вільнянської районної