ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО ВПОРЯДКУВАННЮ НОРМАТИВНО – ПРАВОВИХ АКТІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Світлани Білоконь відбулося засідання комісії по впорядкуванню нормативно-правових актів райдержадміністрації. На порядок денний було винесено 3 питання: про впорядкування нормативно-правових актів голови райдержадміністрації, прийнятих у ІІ півріччі 2018 року, про стан підготовки та подання розпоряджень голови райдержадміністрації на державну реєстрацію до ГТУЮ у Запорізькій області у ІІ півріччі 2018 році, про стан оприлюднення нормативно - правових актів в друкованих засобах масової інформації.

Посадовець охарактеризувала стан підготовки та оприлюднення нормативно-правових актів райдержадміністрації у ІІ півріччі 2018 року, звернувши увагу на необхідності своєчасного розміщення нормативно – правових актів на офіційному веб-сайті Вільнянської райдержадміністрації та направлення до ТОВ «Редакція газети «Дніпровські вогні» для публікації. Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олена Зіменко поінформувала, що протягом ІІ півріччя 2018 року було видано 3 розпорядження голови райдержадміністрації, що є нормативно-правовим актом та потребували державної реєстрації. Підготовка та подання нормативно-правових актів райдержадміністрації проводилась відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що стосуються прав, свобод і законних інтересів громадян або мають міжвідомчий характер, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 (зі змінами та доповненнями). За звітний період поточного року жодний з поданих нормативно-правових актів не було повернуто на доопрацювання. Усі подані нормативно-правові акти були зареєстрованими та повернутими до райдержадміністрації у встановлені законом терміни. Стан оприлюднення нормативно-правових актів у засобах масової інформації – ТОВ «Редакція газети «Дніпровські вогні» є задовільним. Райдержадміністрацією нормативно-правові акти для оприлюднення надаються вчасно та публікуються у наступному номері газети, що слідує після дати отримання інформації від райдержадміністрації. Також нормативно-правові акти райдержадміністрації оприлюднюються на офіційному веб-сайті Вільнянської райдержадміністрації (www.vilnyansk-rda.gov.ua) та є загальнодоступними для ознайомлення.

За звітний період видано наступні нормативно-правові акти: розпорядження голови райдержадміністрації від 16.07.2018 №336 «Про внесення змін до розпорядження голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області  від 30 січня 2018 року №50 «Про організацію та проведення громадських робіт у 2018 році» зареєстроване у ГТУЮ в Запорізькій області 23.07.2018 №89/1968; розпорядження голови райдержадміністрації 19.09.2018 №412 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області від 10 березня 2011 року №158 «Про Порядок розроблення, фінансування та моніторингу районних програм і звітності про їх виконання» зареєстроване у ГТУЮ в Запорізькій області 25.09.2018 №129/2008; розпорядження голови райдержадміністрації від 19.09.2018 №413 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області від 08 квітня 2011 року №228 «Про затвердження Правил складання паспортів бюджетних програм» зареєстроване у ГТУЮ в Запорізькій області 25.09.2018 №130/2009.

Юридичний відділ апарату райдержадміністрації