ПОЧУТТЯ ГОРДОСТІ ЗА ДОСЯГНЕННЯ БАТЬКІВ І ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ

Директор Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ Людмила Величко та завідувач сектору профорієнтації філії Наталія Прасолова привітали переможців загальнообласного фотоконкурсу «Трудові династії Запорізького регіону», який проводився серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета фотоконкурсі - формування у молоді позитивної думки про людей праці, відродження, збереження і розвиток трудових традицій в сім’ях та виховання у молоді почуття гордості за досягнення батьків і попередніх поколінь.

У конкурсі було оголошено  чотири  номінації:

- «Спадкоємність поколінь» (фотографії, що представляють трудові династії);

– «Професіонал своєї справи» (фотографії робочих буднів, що відображають робочий процес і його результати);

– «Живі легенди» (фотографії, що представляють людей, які віддали професії багато років);

– «Молоді кадри – майбутнє нашої країни» (фотографії молодих фахівців, які досягли успіхів у справі).

В номінації «Молоді кадри – майбутнє нашої країни» І місце зайняла учениця Вільнянської ЗОШ № 3 Щітікова Катерина.

В номінації «Живі легенди» ІІ місце посів учень Матвіївської загальноосвітної санаторної школи-інтернату Марсавін Кирил.

Представники служби зайнятості вручили переможцям почесні грамоти, висловили вдячність за відстоювання честі Вільнянського району, відродження та збереження родинних трудових традицій, пропагування зайнятості в Україні.

Долучаємось до привітань, бажаємо подальшого успіху та здобутків! Дякуємо за творчий підхід до робіт, за небайдужість, за гордість досягненнями батьків і попередніх поколінь! Так тримати!