ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ТЕРИТОРІЇ – НА КОНТРОЛІ ВЛАДИ

Під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова відбулася нарада за участі заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та керівників органів місцевого самоврядування. На нараді обговорено підсумки взаємодії керівництва райдержадміністрації та керівників органів місцевого самоврядування щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності району.

За підсумками обговорення голова райдержадміністрації Дмитро Іванов надав рекомендації міському, селищному та сільським головам, зокрема, щодо перегляду кошторисів на 2019 рік з метою врахування видатків на громадські роботи, перегляду тарифів на питну воду та погашення заборгованості сількомунгоспами за спожиту питну воду; надано рекомендації щодо шляхів наповнення місцевих бюджетів. Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов звернув увагу Гнаровському, Петро-Михайлівському та Михайлівському сільським головам щодо вирішення питання водозабезпечення населених пунктів вищезазначених рад та підвозу учнів до навчальних закладів. Начальнику управлінні соціального захисту населення Світлані Балабановій надано доручення  щодо термінового вирішення питання відшкодування коштів субсидії Вільнянському РЕМ. Керівникам правоохоронних структур району та органів місцевого самоврядування надано доручення та рекомендації щодо взаємодії при проведенні в районі операції «Ялинка», попередженню вирубки дерев в лісосмугах, виконання заходів щодо забезпечення безпеки життя громадян під час проведення масових святкових заходів та організації чергування відповідальних працівників органів місцевого самоврядування в передсвяткові та святкові дні. Окрім того, очільник району надав позитивну оцінку організації та забезпеченню проведення навчань 112-го батальйону Територіальної оборони, які проходили на території Петро-Михайлівської сільської ради. Висловив вдячність керівникам органів місцевого самоврядування, підприємцям, бізнесменам та фермерам, які приєдналися до розв’язання нагальних проблем з організації проведення відповідних заходів.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації