ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВ’ЯЗАНУ З МЕТАЛОБРУХТОМ

Вільнянська районна державна адміністрація інформує, що змінено перелік підприємств та їх промислових майданчиків, які можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом, на території Вільнянського району.

Відбулось це під час засідання обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом, створеної при Запорізькій облдержадміністрації.

Відтак, за результатами засідання та розгляду результатів обстеження, обласною робочою групою з контролю за господарською діяльністю, пов’язаною з металобрухтом, вирішено виключити ТОВ «Колор Мет» (Вільнянський район, с. Дружелюбівка, вул. Гвардійська,1-А) з Переліку підприємств, які отримали акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт» та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом, у зв’язку з припиненням господарської діяльності підприємства.

Члени комісії також погодили план проведення перевірок обласною робочою групою з контролю за господарською діяльністю, пов’язаною з металобрухтом, на 2019 рік.

Приймальні пункти металобрухту, які не включені до Переліку підприємств, які отримали акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт» та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом, є нелегальними і діють у порушення законодавства.

Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом стимулює злочинність корисливої спрямованості, у тому числі викрадення майна, контрабанду і фіктивне підприємництво, створює небезпеку проникнення у довкілля шкідливих речовин, позбавляє вітчизняну металургійну промисловість необхідної вторинної сировини, створює перешкоди для діяльності підприємств зв'язку, енергетики, транспорту тощо.

У разі володіння інформацією про незаконні приймальні пункти - незаконну діяльність пов’язану з металобрухтом на території Вільнянського району просимо повідомляти Головне управління Національної поліції в Запорізькій області за тел. 102 та/або відділ економічного розвитку і торгівлі Вільнянської райдержадміністрації  за тел. (06143)4-13-73.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації