В ЛЮЦЕРНЯНСЬКОМУ НВК ПРОЙШЛА ПЕРША ГРА "РІСКЛЕНД" В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

15 січня у Люцернянському навчальному комплексі Михайлівської об'єднаної територіальної громади вперше у Запорізькій області  проведено навчальну гру «Ріскленд»!

«Ріскленд» - це навчальна гра, яка  була розроблена за прототипом гри «Riskland» UNICEF/UNISDR. Ця інноваційна та інтерактивна гра для школярів створена з метою ознайомлення учасників з можливостями зменшення ризиків при надзвичайних ситуаціях.

Гра допоможе діткам правильно та спокійно реагувати на надзвичайні ситуації, допомагати один одному та дорослим. Як правильно повідомити про пожежу, що робити при виникненні землетрусу чи повені, як діяти при ураженні струмом? Все це та багато іншого діти навчаться долати в ігровій формі.

На гру були запрошені співробітники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області та представники КП «Місцева пожежна команда» Михайлівської ОТГ, яка створена в громаді півтора роки тому.

Учасники та глядачі залишились в захваті від гри, адже отримали безліч позитивних емоцій та згадали основні правила безпеки життєдіяльності, просто граючи в цікаву та пізнавальну гру.

За інформацією Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області