ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

15 січня голова Вільнянської райдержадміністрації Дмитро Іванов провів друге засідання Вільнянської районної Ради регіонального розвитку. На засідання були запрошені члени Ради, представники органів місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ району. У своїй доповіді Дмитро Іванов розповів про стратегічні цілі та пріорітетні напрямки розвитку Вільнянського району на 2019-2021 роки:

Ціль №1: забезпечення населення  Вільнянського району якісною питною водою.

Ціль №2: впровадження енерго-зберігаючих заходів в закладах соціально-культурного призначення, підвищення енергоефективності та запровадження альтернативних джерел енергії.

Ціль №3: кожній вулиці населенного пункту району – належне освітлення, одне із основних завдань органів місцевого самоврядування.

Ціль №4: поліпшення стану автомобільних та комунальних доріг за рахунок контролю з боку громад за їх використанням та експлуатацією основними користувачами.

Ціль №5: запровадження заходів  для покращення екологічної ситуації в населених пунктах району.

Ціль №6: удосконалення та покращення матеріально - технічного забезпечення закладів охорони здоров'я, культури, освіти району та доведення його до рівня сучасності.

Виходячи із запропонованої стратегії розвитку регіону, члени ради обрали та затвердили перелік інфраструктурних проектів, які будуть направлені на розгляд обласної ради регіонального розвитку. Після позитивного рішення обласної ради регіонального розвитку, запропоновані проекти будуть направлені на розгляд Кабінету Міністрів України для подальшого фінансування за рахунок коштів державного бюджету.

Втім, Дмитро Іванов зауважив, що не всі проекти, подані на розгляд членів Ради, можуть бути профінансовані за державні кошти. Місцева влада не повинна перекладати усю відповідальність на державу, а має тісно співпрацювати з донорськими організаціями, залучати кошти інвесторів, створювати умови для самостійного розвитку територій. Спільні зусилля і об'єднання навколо великих і малих цілей стануть рушійною силою змін та покращення життя людей в громадах нашого району!