ФУРДИК ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ. ДО РІЧНИЦІ ЗАГИБЕЛІ

17 січня 2015 року в боях за незалежність і територіальну цілісність України загинув наш земляк, учасник АТО, хоробрий воїн і вірний син Батьківщини Фурдик Дмитро Миколайович. Війна забирає кращих… Чотири роки немає серед нас відважного захисника. Біль від втрати не вгамується ніколи, пам'ять про нього буде вічною. Дмитро Фурдик народився 11 січня 1979 року у місті Петропавловськ-Камчатський, з дитинства мешкав у місті Вільнянську. Навчався у міській школі №2.

Вступив до Дніпропетровського інституту фізкультури і спорту, який закінчив з відзнакою. Захоплювався спортом, грав у команді з американського футболу «Дніпропетровські ракети». Працював у ресторанному бізнесі, його останнє місце роботи – директор арт-кафе «Холст» у місті Дніпро. Чорною бідою прийшла на українську землю війна. 27 жовтня 2014 року Дмитро Миколайович призваний на військову службу. Солдат Фурдик служив навідником у складі 93 окремої механізованої бригади. Жорстокі бої вирували за Донецький аеропорт, українські бійці стояли тут насмерть. Під час потужної атаки ворога Дмитро Миколайович рятував поранених побратимів і від вибуху загинув.Життя обірвалось у своєму розквіті, мрії залишились нездійсненними, плани – невиконаними. Не загоїться рана на серці матері героя – Наталії Сергіївни та його дружини Лариси Станіславівни.

Посмертно Дмитро Миколайович Фурдик нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню. У Вільнянській школі №2 відкрито меморіальну дошку.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації