ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ДМИТРА ФУРДИКА

Керівництво Вільнянської райдержадміністрації на чолі з головою Дмитром Івановим вшанували пам'ять легендарного «кіборга» Дмитра Фурдика, який загинув під час бою за Донецький аеропорт. В цей день 17 січня чотири роки тому пішов з життя вдячний син та люблячий чоловік - Дмитро Фурдик. Він один з перших, хто пішов захищати рідну землю від російської агресії. 01 жовтня 2014 року був призваний по мобілізації Дніпропетровським військовим комісаріатом до Національної Гвардії України та проходив військову службу у 93-ій окремій Механізованій бригаді (6 рота).

А вже в січні 2015 року опинився в одній з найгарячіших точок на лінії фронту - поблизу Донецького аеропорту. Під час чергового нерівного бою з переважаючими у кілька разів силами супротивника, Дмитро з побратимами потрапив під шалений обстріл. Намагаючись врятувати поранених товаришів, Дмитро Фурдик загинув від потужного вибуху. Обірвалося життя молодого хлопця, але пам'ять про нього, про його героїчний вчинок житиме у наших серцях. З нагоди річниці загибелі героя, голова райдержадміністрації Дмитро Іванов разом із заступниками відвідали Павлівське сільське кладовище, де похований легендарний «кіборг», та поклали квіти до його могили.

Покладання квітів до меморіальної дошки, яка знаходиться у Вільнянській ЗОШ №2, відбулось скромно - без пафосу і офіціозу. Керівництво райдержадміністрації вшанувало пам'ять Дмитра Фурдика квітами і хвилиною мовчання, говорили про патріотизм і відданість героїв новітньої історії, про звичайного хлопця, який ходив вулицями міста, дихав цим повітрям, про щось мріяв, будував плани. Але у потрібний для країни час він вчинив як люблячий син України, своєї сім’ї – пішов захищати її суверенітет, свою домівку від російського окупанта. "Він помер, але ми маємо довести його справу до кінця, до перемоги. Тоді подвиг Дмитра не буде даремним. Низький уклін і вічна пам'ять Герою!.." - сказав голова райдержадміністрації Дмитро Іванов. 

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату райдержадміністрації