ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ БЕЗПЕКУ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС КУПАННЯ НА СВЯТО ВОДОХРЕЩА

19 січня, усі православні християни відзначали останнє різдвяне свято - Водохреща. У Вільнянському районі цього року офіційне святкування проводилось на водоймі в смт. Кам’яне. А щоб святкування  минуло без надзвичайних подій,  вільнянські  рятувальники виставили  пост із засобами  порятунку людей на воді. Багато хто купався в крижаній воді вперше і реакція організму могла бути непередбачуваною.

Медики стверджують, що купання в крижаній воді - це стрес для організму, тим паче для людей із серцево-судинними захворюваннями та проблемами ендокринної системи. Тому підходити до цього питання треба дуже виважено та обережно. Охочих зануритись в святу водичку було багато, людям з особливими потребами рятувальники допомагали особисто. В ході проведення заходів рятувальники скористалися нагодою, та нагадали учасникам свята правила безпеки на водоймах взимку. Після того, як всі бажаючі занурились у воду, рятувальники й самі долучились до святкувань. Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області  закликає населення не нехтувати правилами поведінки на водоймах особливо у зимовий період. Адже елементарна обережність є запорукою безпечного життя та міцного здоров’я.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області