ТОБІ, УКРАЇНО, МІЙ МУЖНІЙ НАРОДЕ, СКЛАДАЄМО ПІСНЮ СВЯТОЇ СВОБОДИ!

22 січня відзначається День Соборності України – 99–та річниця Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки - знакової події в історії національного державотворення. Цей день став фактично початком нової ери у процесі формування нації.

22 січня 2018 року велика зала засідань Вільнянської районної ради була наповнена мешканцями міста та району, представниками трудових колективів, військовослужбовцями, учасниками антитерористичної операції та волонтерами, патріотично налаштованими громадянами, які взяли участь в урочистих зборах та святковому концерті «Тобі, Україно, мій мужній народе, складаємо пісню святої свободи».

Присутніх з Днем Соборності України привітали голова Вільнянської районної державної адміністрації Олександр Руденко, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, які у своїх виступах звернули увагу на змістовне наповнення Дня Соборності України, символічне значення цього свята для усього українського народу.

В концертній програмі прозвучали пісні про Україну у виконанні Аліси Салякіної, Катерини Чудіної, Марії Могильової, Тетяни Охріменко, Світлани Романенко, Микити Дроздова, Аліни Кисельової та підготовчої групи народного самодіяльного народного вокального ансамблю «Вільняночка» - вокального ансамблю «Віночок» (керівник Тетяна Охріменко).

22 січня 2018 року в Матвіївському сільському центрі культури та дозвілля відбувся тематичний захід до Дня Соборності України «Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг». Учасники художньої самодіяльності розповіли про історичну подію – Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки в єдину Україну. У виконанні народного самодіяльного вокального ансамблю «Калинонька» (керівник Олександр Коваль) прозвучали пісні про Україну, дівчата з танцювального колективу «Ранкові зорі» подарували глядачам українські танці, учасники театрального гуртка декламували вірші про рідну землю.

22 січня 2018 року в Новософіївському сільському будинку дозвілля відбувся тематичний захід «Моя соборна, суверенна Україна красується в калиновім вінку». Ведучі розповіли про історичну подію України – День Соборності, прозвучали пісні про Україну у виконанні дитячого вокального ансамблю «Веселі нотки», солістів Людмили Тандури, Ольга Шапар, Маргарити Тютюнник, Олександра Греняка.

22.01.2018 Відділ культури і туризму райдержадміністрації