РАЙОННА ВЛАДА ГОТУЄТЬСЯ ДО МОЖЛИВОГО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДИ

22.01.2018 на черговій нараді у голови райдержадміністрації Олександра Руденка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та правоохоронних структур району акцентовано увагу на своєчасній організації взаємодії всіх підрозділів щодо швидкого реагування запобіганню та ліквідації надзвичайних ситуацій за несприятливих погодних умов; необхідності проведення щоденного моніторингу щодо сталого функціонування систем  життєзабезпечення: енерго-, водо-, газо-, теплозабезпечення, транспортне забезпечення;  підвоз учнів та вчителів до навчальних закладів. За результатами наради надано доручення начальнику Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області С.Андрієнку щодо готовності техніки підвищеної прохідності до ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій на автошляхах, об’єктах електро-, водо-, газо- і теплопостачання. Бути готовими до співпраці  та здійснення координації дій відділення Нацполіції, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій району при можливих надзвичайних ситуаціях.

Надано доручення про своєчасне забезпечення доведення до населення інформації про ускладнення погодних умов та порядку дій у цей період; забезпечення сталої роботи пунктів обігріву та гарячого харчування соціально незахищеним верствам населення району. Керівники районних служб запевнили, що район готовий до можливого погіршення погодних умов та ліквідацї її наслідків - створений необхідний запас матеріально-технічного резерву. Всі служби працюють у штатному режимі. У разі погіршення ситуації, під час ускладнення погодних умов, з метою прийняття оперативних рішень, працівники Вільнянського РС ДСНСУ переведенні на цілодобове чергування.

23.01.2018  заплановано проведення засідання районної комісії з ТЕБ та НС.

22.01.2018 Організаційний відділ апарату райдержадміністрації.